Wsparcie techniczne

Pomoc w zakresie bezawaryjnego funkcjonowania strony internetowej.

Zadbamy, aby wszystko działało poprawnie…

Wsparcie techniczne jest najlepszym sposobem na kompleksową pomoc w zakresie bezawaryjnego funkcjonowania strony internetowej. Dzięki naszej pomocy nie musisz martwić się o samodzielną aktualizację strony internetowej, przez co masz gwarancję bezawaryjnego działania wszystkich elementów. Ponadto korzystając z naszej usługi, zaoszczędzisz dużo cennego czasu, który możesz poświęcić na inną pracę związaną z Twoim biznesem. W zakres usługi wsparcia technicznego wchodzą:

Systematyczne aktualizacje

Aktualizacja systemu CMS strony internetowej oraz zainstalowanych komponentów daje pewność, że wszystkie elementy strony internetowej działają poprawnie.

Kontrolowanie systemu

Co najmniej dwa razy w miesiącu weryfikujemy poprawność działania systemu CMS WordPress oraz aktualizujemy go, jak i wszystkie dodatkowe komponenty do najnowszych dostępnych wersji.

Nanoszenie zmian

Aktualizacja oferty oraz danych kontaktowych, dodanie nowych realizacji oraz zdjęć do galerii, zmiany w kodzie strony internetowej wykonywane są przez nas zazwyczaj po zgłoszeniu.

Usuwanie awarii

Niewielkie awarie systemu CMS WordPress (najczęściej po aktualizacji), które zazwyczaj zdarzają się sporadycznie, są przez nas usuwane od razu po wykryciu lub zgłoszeniu problemu.

350 Wykonanych stron
internetowych
100 Obsługiwanych stron
internetowych
15 Nowych projektów w
skali miesiąca
12 Lat doświadczenia
w branży
Opinia plusone
Jesteśmy zadowoleni z podjętej współpracy i rekomendujemy jako rzetelnego partnera…
Profesjonalna strona internetowa

Strona internetowa firmy Tulip zajmującej się hurtową sprzedażą tulipanów

Hurtownia Tulip oferująca cięte tulipany w 23 odmianach kolorów, sprawnie zaopatruje od 9 lat większość sklepów florystycznych ze wschodniej części Polski oraz z południowo-wschodniej części Niemiec.

Zaprojektowaliśmy profesjonalną stronę internetową, dzięki której hurtownia Tulip może zaprezentować wszystkie hodowane odmiany tulipanów, oraz pochwalić się bardzo rozległą dystrybucją na terenie Polski i Niemiec.

Opinia plusone
Współpraca z firmą Plusone przebiegała na bardzo wysokim poziomie…
Nowoczesna strona internetowa

Strona internetowa firmy Hava oferującej wynajem kameralnych apartamentów

Firma Hava oferuje na terenie całego kraju wynajem kameralnych apartamentów usytuowanych w najpiękniejszych zakątkach naszego kraju. W skład oferty wchodzi aż 56 apartamentów o łącznej wartości ponad 100 milionów złotych.

Naszym celem było zaprojektowanie nowoczesnej oraz przede wszystkim mobilnej strony internetowej z niezawodną infrastrukturą rezerwacji apartamentów z szerokiej oferty firmy Hava.

Opinia plusone
Plusone jest rzetelnym wykonawcą. Firma stworzyła dla nas profesjonalną stronę…
Mobilna strona internetowa

Strona internetowa profesjonalnego salonu fryzjerskiego Salomon Studio

Salomon Studio jest najbardziej profesjonalnym salonem fryzjerskim we Wrocławiu. Właścicielki salonu wielokrotnie współpracowały z największymi pokazami mody w Polsce oraz w Europie.

Na życzenie Salomon Studio stworzyliśmy nowoczesną stronę internetową, za pomocą której właścicielki mogą prezentować swoje dotychczasowe osiągnięcia oraz zamieszczać aktualności związane z nowymi światowymi współpracami.